© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

KTO jeszcze chcę być LUBIANY !!

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak sprawić, żeby ludzie z którymi przebywasz, zaczęli Cie lubić. A może po prostu Cię lubią, ale chciałabyś o tym wiedzieć? To bardzo proste, zobaczysz :-) Większość ludzi podświadomie chcę, żeby środowisko w którym przebywa, akceptowało go w 100%, czyli chcesz być LUBIANY :-)

Przestań NARZEKAĆ

ludzie Cię POLUBIĄ za to jaki jesteś !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn, co zrobić, żeby Twoi koledzy, koleżanki z pracy, darzyli Cię większą sympatią, i nie mówimy tutaj o nie szczerych uśmiechach i pogaduchach o niczym, tylko zależy Nam na tym, aby być lubianym w towarzystwie, od tak, za to jacy jesteśmy.

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, po zakupieniu pewnego ebooka kawałek dalej, aniżeli w Naszym kraju.

            Musiałem dokonać zakupu ebooka i dzisiaj nie mam problemów z tym, żeby zjednywać sobie ludzi i sprawiać, że lubią mnie od tak, bezinteresownie :-)

Też o tym marzysz, to w sumie prostsze niż nam się wydaję. Wszystkim steruję nasz głowa, i działania które z niej wypływają. To jest tak jak z piciem wody ze szklanki, jeżeli się tego nauczyłeś, to czy za każdym razem uczysz się na nowo, czy robisz to już odruchowo, podświadomie...? no właśnie, daj sobie szansę !

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym problemem, a dla mnie to był mega problem. Człowiek jako istota społeczna chcę być i pragnie być akceptowanym w społeczeństwie, ale nic na siłę. SZCZERE polubienie to nie to samo co like na facebooku....dzieki tej sprawdzonej metodzie, wszystko się zmieni, uwierz w to ! działaj.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...gdzie te prawdziwe sympatie ?

Wiele razy słyszałem, że pracownicy w zakładzie maja problem z komunikowaniem się z otoczeniem, lub po prostu w szkole, masz trudności z rozmowami wśród kolegów, koleżanek. Jesteś przekonany, że Cie nie lubią. Poprzez takie myślenie i nastawienie sytuacja się pogarsza, z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień. Tak to już jest, ale możesz to zatrzymać, a co najważniejsze cały ten proces możesz śmiało odwrócić i będziesz w szoku, jakie to proste !!

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy lubią samotne przesiadywanie w kącie i unikanie kontaktów społecznych.

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

daj się LUBIĆ !