© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Zobacz sposób na IDEALNY Sen  !

Zdobyłem tą wiedzę od osób, które na co dzień zajmują się kwestiami związanymi ze zdrowym snem, z metodami i sposobami na lepszy wypoczynek oraz regeneracje sił. Wiedza, którą mam , pozwala mi na efektywne wykorzystanie każdej minuty snu. Ale co w sytuacji, gdy chce Nam się spać, ale nie możemy zasnąć...

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i krępującym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej energii i uśmiechu dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby wysypiać się efektywnie. Czyli co zrobić, żeby mieć super sen i jeszcze lepszą pobudkę? To nic trudnego, po prostu skorzystaj ze sprawdzonych metod wszystkich tych osób, którym się to udało.

      Podam Tobie jeden mały przykład... kładziesz się do łóżka, nie możesz zasnąć, kręcisz się na boki, itd itd. W pewnym momencie wpadasz na genialny pomysł i bierzesz do reki swojego smartfona, czy tablet. Co dalej...? Nie, nie sprawi to że od razu zaśniesz, tylko powodujesz odwrotną sytuację. Twój mózg odbiera światło ekranu, jako światło słoneczne i coraz bardziej się pobudza. Mamy efekt całkowice odmienny od oczekiwanego. Ok, są przypadki, gdy ktoś po spoglądaniu na tablet zasypia. Ale mówimy tutaj o ogólnej populacji :-)

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy biorą leki nasenne  itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Będziesz Wyspany !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak po nocy budzić się wyspanym i zrelaksowanym, a nie wymęczonym i wnerwionym. Dokładnie tak. To wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja regeneracja podczas snu.

Zacznij w końcu się Wysypiać !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn, co zrobić, żeby wstawać wypoczętym. Jest wiele metod na to, żeby Twój organizm czuł się świetnie nawet po nie wielkiej ilości snu. To wszystko zależy od Ciebie i od tego, co zrobisz z przedstawionymi metodami.

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problemy ze snem ?