© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

SEKRET

STOP zerwanej zawleczce

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na walkę ze zerwaną zawleczką i awariami pieca z podajnikiem na ekogroszek...tak to trudne dla Nas wszystkich, ale pamiętaj, w tym króciutkim poradniku, podam Tobie super sprawdzoną metodę na walkę ze zrywającą się zawleczką i nie tylko

Przestań MARZNĄĆ

zachowaj zawleczkę !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, nie korzystając z wizyty specjalisty (sam korzystałem z wizyt, wydawałem dużo pieniędzy na specjalistów, na zawleczki, naprawy, tłumaczenia itd i niestety muszę przyznać z ręką na sercu, ze nic nie działało).

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazełś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo krótka, ale cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem ta wiedzę i ten sprawdzony sposób, po zakupieniu pewnego ebooka kawałek dalej, aniżeli w Naszym kraju.

            Musiałem dokonać zakupu ebooka i dzisiaj nie mam problemów ze zrywającą się zawleczką, nie martwię się ciągłymi awariami, które miały miejsce, tym, że piec gasł i w domu robiło się zimno a ja musiałem dzwonić po serwis i prosić o płatny przyjazd ! po prostu problem zniknął i życie stało się prostsze...łatwiejsze.

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej czasu dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd zrywanie zawleczki ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z piecem z podajnikiem, czy to na ekogroszek czy też na miał itd. Po prostu ludzie kupują takie piece i ze względu na cenę opału, ale tez po to, żeby po zasypaniu podajnika mieć chociaż chwilę spokoju z chodzeniem do kotłownii i dorzucaniem do pieca. No właśnie... a co w sytuacji gdy Ty zamiast odpoczywać, to spędzasz długie godziny przy piecu w którym co chwilę coś się dzieję. Jak nie zerwana zawleczka to zagaszone palenisko i tak w kółko.

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się producentom podajników, ślimaków, napędów itd itd :-)

 

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy piec jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Nie chcesz mieć zimno ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Pokonaj Zawleczkę !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.