© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Skuteczny marketing również dla Ciebie !

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na zwiększenie skuteczności reklamy, czyli ogólnie pojętego marketingu. Może próbujesz zareklamować swój produkt, usługę czy profil na facebook-u.Zdążyłeś już się przekonać, że reklama jest bardzo droga, i bywa, iż wydane pieniądzę, w ogólne się nie zwracając, nie mówiąc o generowaniu zysków. Ten materiał jest właśnie dla Ciebie.

Marketing może być efektywny, Zacznij działać !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić? Możliwe, że wydałeś juz dużo pieniędzy na samodzielną reklamę, czyli sam szukałeś miejsc, gdzie możesz się zareklamować, kupowałeś pakiety reklam itd itd. Możliwe też, że skorzystałeś z pomocy wyspecjalizowanych firm. Płacisz pewną sumę i oczekujesz wyników... i jak? Jeżeli jesteś zadowolony, super, napisz do mnie i poleć ta firmę. Jeżeli nie jesteś zadowolony, przejdź dalej. Coś na to poradzimy :-)

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo krótka, ale cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem ta wiedzę i ten sprawdzony sposób, podczas wielu rozmów z osobami, przedsiębiorcami, czy artystami, którzy stosują pewne sprawdzone metody, dzięki którym są w stanie przewidzieć, ile każda wydana złotówka na reklamę przyniesie im zwrotu. To oczywiste, że liczy się realny zysk. Podparłem tą wiedzę metodami przedstawianymi na szkoleniach i teraz taką wiedzę w pigułce chcę przekazać Tobie. Nie czekaj i nie wyrzucaj pieniędzy w błoto.

            Dzisiaj nie mam problemów z reklamą. Rozumiem, że dla każdego kwota wydawana na reklamę może się różnić. Ale musisz zrozumieć, że nie ważne czy wydajesz 50 złotych czy 10 tysięcy na reklamę. To ma być tak samo efektywne (ma przynosić Tobie konkretne efekty). Jasne, że możesz kupić sobie np ruch na stronie na zagranicznych portalach i cieszyć się złudnym efektem nabijania licznika, ale dla Ciebie ma się liczyć REALNY ZYSK. I nad tym się skupimy !

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poznałem ta wiedzę (oczywiście nadal się uczę), mogę przekazać Wam samą śmietankę, esencję wartości. Marketing nie będzie straszny, a Wasza reklama przyniesie efekty, o jakich wcześniej nawet nie myśleliście.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem z kiepską reklamą a dużymi kosztami ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z reklamą swojego biznesu, strony internetowej czy osiedlowej kwiaciarni. Tak dla każdego skala problemu jest podobna tylko biznes się różni. Skoro prowadzisz sklep osiedlowy, to zależy Ci na jak najlepszej reklamie, pewnie marketing szeptany jest najlepszą formą promocji. Z drugiej strony prowadząc przedsiębiorstwo na szerszą skalę musisz korzystać z wielu źródeł reklamy. Jedna z wielu zasad, z która powinieneś być za Pan Brat to zasada mówiąca o tym, że musisz celować w swoją grupę docelową.

 

Czyli najpierw sprawdź dokładnie, tak jak tylko będziesz w stanie, do jakiej konkretnej grupy Klientów kierujesz swoją ofertę, a dopiero później wydawaj pieniądze na reklamę, która ma być skierowana wyłącznie do tej grupy. Zobaczysz, że efekty będą całkowicie inne !

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy uważają, że nie jesteś w stanie zrobić tego samemu, uwierz mi, że to Kłamstwo :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Nie chcesz być bezrobotnym ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

extra MARKETING !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.