© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy znają te techniki od drugiej strony i cieszą się twoją nie wiedzą  itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Szef Idealny !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

SPRAWDŹ sposób na bycie Szefem Idealnym  !

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak być bardzo dobrym Szefem. Nie chodzi o to, żeby Cię wszyscy lubili, ale chodzi o to, żeby Cię szanowali, i wykonywali Twoje polecenia w jak najwydajniejszy sposób. Tak to możliwe !

Przestań NARZEKAĆ

stań się menadżerem

IDEALNYM !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn, jak sprawić, żeby Twoja praca, jak menadżera, czy szefa była na tyle efektywna, na ile wkładasz w nią energii. Spraw, ażeby ludzie wykonywali zlecone im zadania w sposób należyty i nie obarczali Ciebie nadmiernie swoimi obowiązkami, z którymi nie potrafią sobie sami poradzić. Jest na to sposób. Poznaj go !

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, po zakupieniu pewnego ebooka kawałek dalej, aniżeli w Naszym kraju.

            Musiałem dokonać zakupu ebooka i dzisiaj nie mam problemów z odpowiednimi kontaktami z moimi pracownikami, współpracownikami czy przełożonymi. Wiem o co chodzi w tej całej układance, i to na prawdę proste. Sam będziesz zaskoczony !!

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej czasu dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem, z kiepskimi Szefami i słabiutkimi menadżerami... ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby zrozumieć swojego Szefa, menadżera czy Dyrektora jakiegoś super ważnego pionu. Po prostu każdy z Nas jest inny, i musimy zrozumieć zależności jakie panują w hierarchii obowiązków w organizacji, urzędzie czy na zwykłym placu budowy. Trzeba sprawić, żebyś Ty jako Szef czy Szefowa swoim autorytetem powodował Szacunek wśród współpracowników i kooperantów.

     Z drugiej strony, Ty jako pracownik, czy podwykonawca, też powinieneś znać reguły, jakie kierują działaniami osób zarządzających Twoją pracą lub kontrolujących Cię. Wtedy będzie Tobie łatwiej spojrzeć na to z innej perspektywy. Uwierz, że warto ! Dużo się dzięki temu zmieni.

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.