© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Będziesz dumny, że radzisz sobie z KRYTYKĄ  !

Zdobyłem tą wiedzę od osób, które na co dzień zajmują się kwestiami związanymi z rozwojem osobistym i pomogły już nie jednej osobie w sytuacjach radzenia sobie z krytyką. Tak, tego można się nauczyć, a efekty...same Cię zaskoczą. Daj sobie szansę i nie zamykaj uszu na krytykę, WYGRASZ !

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i krępującym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz nie zwracam uwagi na "kiepską" krytykę... nie rusza mnie to, a wręcz przeciwnie. Motywuję do dalszego działania.

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby radzić sobie z falą krytyki. No tak, jeżeli chcesz uniknąć całkowicie krytyki, najlepiej zamknij się w leśniczówce gdzieś w Bieszczadach i nikogo nie zapraszaj i z nikim nie rozmawiaj. Ale wiesz co, muszę Cię zmartwić... i tak będziesz krytykowany, przez mieszkańców oddalonych od Ciebie o 15...20 kilometrów. Za to, że jesteś taki i owaki. Sam widzisz ! Po prostu korzystając z metod zamieszczonych w tym poradniku, będziesz w stanie sobie z tym poradzić, a efekty, przejdą Twoje oczekiwania. Pamiętaj, wszystko jest dla ludzi, a żaden problem nie pozostanie problemem nie do rozwiązania.

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy biorą leki nasenne  itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Przestrasz Krytyków !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak bez problemowo radzić sobie z Krytyką, oraz jak bez podstawnie nie krytykować innych. Pamiętaj, Próbuj traktować innych tak jak chciałbyś być traktowany.

Pozbądź się krytyki !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn, co zrobić, żeby to co usłyszysz na swój temat nie wywoływało w Tobie złych emocji, a krytyka, ta pozytywna oddziaływała na Ciebie jak woda na kwiaty. Zacznij rozkwitać, rozwijaj się , korzystaj z Krytyki. Sam będziesz zaskoczony !

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problemy z Krytyką ?