© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Jak Robert Lewandowski zdobył MISTRZOSTWO ?!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

jesteś MISTRZEM !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, w jaki sposób zbliżyć się, i osiągnąć Mistrzostwo w tym co robisz ! Jeżeli to twoja pasja, hobby, zajęcie w pracy czy może nauka. Nic prostszego, żeby tak jak Lewandowski, być MISTRZEM !

Przestań NARZEKAĆ

będziesz MISTRZEM !

Pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób Ty, jako zwykła osoba, nie wyróżniająca się niczym nadzwyczajnym masz zostać Mistrzem... A może nawet nie wiesz do końca w czym chciałbyś być najlepszy... Nie martw się, już wielu osobom pomogłem i dla Ciebie nie ma nic lepszego, aniżeli uwierzyć w Siebie i stać się Mistrzem ! To bardzo proste, zobaczysz !

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo krótka, ale cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

       Zdobyłem ta wiedzę i ten sprawdzony sposób, podczas wymiany doświadczeń z osobami, które już takie Mistrzostwo osiągnęły. Te osoby na prawdę lubią dzielić się swoją wiedzą i starają się być Mistrzem nie tylko w swojej dyscyplinie, kategorii czy zawodzie. Te osoby poprzez dzielenie się wiedzą kreują kolejnych mistrzów ! Może teraz chodzi właśnie o Ciebie, nie zwlekaj.

            Musiałem poświęcić swój czas na naukę, rozmowy i czytanie książek, ebooków i dzisiaj nie mam problemów z przekazywaniem tej wiedzy dalej. Każdy ma prawo do bycia Mistrzem w tym co robi, i nikt nie ma prawa Wam tego zabraniać.

Bądź MISTRZEM !

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poznałem tą metodę, od tego czasu łatwiej patrzy mi się na sukcesy innych. Widzę je nie z perspektywy osoby, która mówi ... eee to nie dla mnie.... takie auto...nie dla mnie... ta dziewczyna, nie nie nie dla mnie... taka kasa, po co mi itd. Teraz patrzę na to w taki sposób, jak podchodzą do tego Mistrzowie. Czyli co muszę zrobić, lub jak się zmienić, żeby być lepszym każdego dnia, jutro lepszy niż dziś, dziś lepszy niż wczoraj. Tak budujesz swoje Mistrzostwo ! To jest dla Ciebie i nikt Ci tego nie weźmie, ale zacznij działać !

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem z niską samo oceną ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z ocenianiem siebie w sposób bardziej "sprawiedliwy". Nie mówię tutaj o jakimś narcyzmie, czyli kochaniu samego siebie do przesady. Raczej chodzi o to, żebyś w końcu uwierzył, że dobro tego świata jest też dla Ciebie ! Nie tylko dla najbogatszych, najpiękniejszych itd itd, to nie tak działa. Uwierz, że to tak nie działa. Nic nie jest zarezerwowane dla kogoś a zablokowane dla Ciebie. Masz pełne prawo zdobywać to czego pragniesz, rozwijać się, realizować swoje pasję i marzenia, dzięki czemu wspinasz sie na drabinę MISTRZOSTWA, którą sam budujesz. To Twoja praca wznosi Cię na wyżyny. Jeżeli w końcu to zrozumiesz, to już będzie z górki, tak ! Najtrudniejsze to uwierzyć w siebie. Powiedz sobie, że będziesz MISTRZEM i tak będzie, to tylko kwestia czasu !

 

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy uważają, ze nie mogą być tak sławni jak Lewandowski, czy Doda... pamiętaj

będziesz MISTRZEM !

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!