© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Zobacz sposób na pozbycie się lenistwa ?

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak pozbyć się z siebie nawyku lenistwa. Tak to nawyk, nie Twój wybór ale nawyk, z którym możesz sobie poradzić. Jak wiele rzeczy planowałeś, o ilu sprawach myślałeś, do czasu...do momentu w którym przyszło lenistwo. A Ty nadal masz duży brzuch, Twoja kondycja jest mizerna a oszczędności nie istnieją. Skończ z tym, pozbądź się lenistwa !!

Przestań NARZEKAĆ

Wygoń Lenia !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić... Skoro kiedyś coś postanowiłeś, zaplanowałeś. A przychodzi moment w którym mówisz sobie...nie chcę mi się. Jak to, jeszcze przed chwilą byłeś zmotywowany do działania a teraz odpuszczasz. Nie poddawaj się ! Musisz przekonać swój mózg do tego, że to co robisz ma sens a później to już z górki.

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, biorąc udział w wielu szkoleniach, spotkaniach, czytając wiele książek i ebooków. Cały czas zgłębiając tajniki tej wiedzy.

            Zawsze chciałem spróbować zawalczyć ze swoim lenistwem. Podam przykład, jeżeli już pokonasz lenia, to nie martw się, to taka miła istota, która będzie Cię odwiedzała tak często jak to tylko możliwe. Nie da o sobie zapomnieć, ale Ty możesz działać w taki sposób, że bycie leniem stanie się niczym opłacalnym i ciekawym dla Ciebie. Po prostu samo lenistwo stanie się tak nudne, że zginie od swojej własnej broni. Nie wachaj się jej użyć !

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej czasu dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problemy z lenistwem i brakiem mobilizacji do działania ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby dokończyć rozpoczęte sprawy. Tzn, macie w planach, że przez najbliższe 2 miesiące będziecie chodzili na siłownię, bo we wakacje marzycie o smukłej i wysportowanej sylwetce. Ok, mija pierwszy...drugi....trzeci tydzień i jest ok. Ale co się dzieję po miesiącu ?! Zauważasz, że zanim przygotujesz się do treningu, w głowie pojawiają się myśli...a może oglądnę serial, coś zjem, napiję się, o mam super grę na pc...itd.... Tutaj pojawia się reakcja obronna Twojego organizmu a raczej mózgu. Mówi sobie, że nie jest to dla niego nic przyjemnego i woli poleniuchować, poleżeć nic nie robić. Takie sygnały otrzymujesz ze swojej centrali. Teraz od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Mogę zagwarantować, że jeżeli kilkukrotnie pokonasz tą barierę i zdecydujesz się pójść na trening, to z każdym dniem po przełamaniu tej decyzji będzie łatwiej. Sprawdź to ! Po prostu zakodujesz swój mózg w ten sposób, że zacznie postrzegać te zadania jako coś przyjemnego a nie przykry obowiązek. To działa.

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy lubią poleniuchować a wszelkie motywacyjne triki nie są dla nich...oczywiście do czasu, aż nie przekonają się na swojej skórze :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Pokonaj Lenia !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.