© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Nie odkładaj na potem, zrób to!

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

SEKRET

zrób to od razu  !

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak spróbować zmienić swoje priorytety a co za tym idzie, zaczniesz robić rzeczy od razu :-) czyli nie odkładaj na potem ! Wiem wiem, masz dużo zadań, i nie każdy ma ochotę na jakieś obowiązki, ale zaczniesz akceptować to co się dzieję, w taki sposób, żeby Tobie to odpowiadało..tak to trudne dla Nas wszystkich, ale pamiętaj, w tym króciutkim poradniku, podam Tobie super sprawdzoną metodę na to, jak sprawić, żebyś miał więcej czasu dla siebie a to co miałobyć zrobione, będzie wykonane, tak to zadziała :-) i sam będziesz w szoku !

Przestań NARZEKAĆ

nie odkładaj zadań na potem !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, nie korzystając z pomocy innych osób lub zlecając komu innemu zadanie do wykonania, tak tak dokładnie to zadanie, które było przeznaczone dla Ciebie itd (sam się nad tym zastanawiałem, traciłem dużo czasu na spotkania, na, tłumaczenia itd i niestety muszę przyznać z ręką na sercu, że nic nie działało).

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, po zakupieniu pewnego ebooka kawałek dalej, aniżeli w Naszym kraju.

            Musiałem dokonać zakupu ebooka i dzisiaj nie mam problemów z tym, żeby zrobić coś od razu, albo powiem inaczej, nie mam sytuacji w których musiałbym zrobić coś na już, szybko, teraz. Po prostu dzięki tej metodzie takie sytuacje się nie zdarzają. Nie stresuję się tym nie potrzebnie, jeżeli zauważę, że coś nie gra, to po prostu zaczynam stosować metodę której się nauczyłem, nie martwię się ciągłymi problemami, bo traktuję je jako wyzwania do zrealizowania. Od kiedy poznałem sposoby na systematyczność, po prostu problem zniknął i życie stało się prostsze...łatwiejsze.

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej czasu dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem z odkładaniem zadań na później...na potem ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby wykonywać swoje zadania na bieżąco, czyli wiem, że mam coś do zrobienia, to robię to od razu, jak to możliwe a później mam wolne...no tak, ale jak sprawić, żeby to wszystko było takie proste. Nie jest to żadna filozofia, to sprawdzona metoda, która pomogła już wielu wielu osobom, a Ty możesz być następny.

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy przyzwyczaili się do tego, że wciąż mają coś nie zrobione, wciąż czekają na nich jakieś nie wykonane zadania itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!