© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Poznaj TRIK pomagający pokonać przeszłość ?

Zdobyłem tą wiedzę od osób, które zajmują się tematyką związaną z wydarzeniami z przeszłości. Wszystkim tym, co może sprawiać ludziom ból, oraz powodować u nich poczucie winy lub bezradności. Wiedza jest nie oceniona, kiedy pomaga i prowadzi do momentu w którym zaczynasz zauważać, że to co było kiedyś, mogło dać Tobie siłę do tego, żeby spotkać się z czymś w przyszłości. Tak, dzięki temu, że coś Cie zabolało...zraniło, sprawia, że stajesz się silniejszy, odporniejszy.

skoro im się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że tak wiele osób jest w stanie sobie z tym poradzić, nie ma szans, żebyś Ty również nie zwyciężył z przeszłością i wspomnieniami ! Nie ma takiej opcji. Musisz poznać zasady, sposoby, dzięki którym Twoje życie stanie się szczęśliwsze a rozpamiętywanie odejdzie na zawsze, oczyścisz się ze złych wspomnień.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problemy z ciągłym rozpamiętywaniem ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby w końcu zapomnieć o nietrafionej inwestycji, złej pracy czy problemach w związkach. Tak się mówi, że dla jednych to proste a dla drugich trudne, ok. Skoro wszyscy Ci którzy mówią, że to proste ...dali sobie z tym radę, to dlaczego niby Ty nie miałbyś również sobie z tym poradzić ? To nic trudnego. Skoro innym się udało, Tobie również się to uda ! Uwierz w siebie i skorzystaj z porad specjalistów !

      Taka już ludzka natura, że jedni lubią rozpamiętywać i użalać się nad sobą...ale to kompletnie bez sensu. Musisz uwierzyć tylko w to, że nie masz już na to wpływu. Sytuacja w której ciągle się czymś zadręczasz powoduję, że napięcie wzrasta. Po pierwsze, zamknij oczy, i pomyśl, że jedno z tych wspomnieć, zmartwień wkładasz do kartonu, naklejasz znaczek i wysyłasz gdzieś w świat...tak, zaadresuj i wyślij, po prostu zapominasz....i tak z kolejnym i kolejnym...ale to w skrócie :-)

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy uważają, że jedynym sposobem na pozbycie się negatywnych wspomnień jest korzystanie z alkoholu w nadmiarze, lub wizyty u psychologów...  itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Już zapomnij !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak pokonać przeszłość. Mówimy tutaj o wszystkich tych wspomnieniach z przeszłości, które oddziałują na Ciebie negatywnie. Jeżeli masz takie wspomnienia z którymi chciałbyś się pożegnać, bo sprawiają Ci ból, oraz smutek, to ten materiał jest dla Ciebie.

Musisz się zmierzyć z przeszłością, ale na Twoich zasadach !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn, co zrobić, żeby wydarzenia z przeszłości nie powracały wciąż do Twojej głowy, jako nie proszeni goście. Może miałeś problemy ze znalezieniem partnerki lub partnera, może działo się coś przykrego w Twoim życiu osobistym, lub zawodowym. Nie ważne jest to co to było, ale jak sobie z tym poradzić ?

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?