© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn, jak sprawić, żeby stres którego doświadczasz stał się Twoim sprzymierzeńcem a nie wrogiem. Spójrz na sytuację...może ze szkoły, ze studiów. Masz sesję, egzaminy, coś zdajesz, czegoś nie. Sytuacja normalna. Ale co w sytuacji gdy drugie podejście do egzaminu okazało się chybione i masz ostatnią szansę. Gdy jej nie wykorzystasz to wylatujesz ze studiów, masz rok stracony. Ktoś mówi Ci to prosto w oczy. Co się wtedy dzieję? Pojawia się stres, mega silny stres, jeżeli zależy Ci na tych studiach. Przysiadasz do nauki bo wiesz, że możesz wylecieć z roku. Jaki jest tego efekt. Uruchamiasz 120% swoich sił i jakimś cudem uczysz się na poprawkę i zdajesz ją wyśmienicie... Co się stało? Tak, stres zrobił swoje. Ale to był stres pozytywny, taki, który pobudza Cię do działania, które przynosi konkretne rezultaty. Czy taki stres to Twój Wróg ?! Dokładnie, NIE. To Twój partner. Uwierz mi, że możesz się tego nauczyć !

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy uważają, że jedynym sposobem na pozbycie się stresu jest picie alkoholu, lub zażywanie leków uspokajających, itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Szef Idealny !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

Kto jeszcze chcę sprawić, żeby stres pomagał a nie szkodził ?!

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak sprawić, żeby stres, którego doświadczał zaczął Tobie pomagać a nie szkodzić. Tak to możliwe, jeżeli nauczysz się go kontrolować to efekty przejdą Twoje oczekiwania. Zapraszam, Sprawdź.

Przestań NARZEKAĆ

kontroluj Stres !

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i poznałem te metody podczas wielu godzin spędzonych na szkoleniach, podczas rozmów z osobami, których pasją są zagadnienia związane ze stresem, z zarządzaniem stresem i radzeniem sobie z nim.

            Chciałem zdobyć tą wiedzę  i dzisiaj nie mam problemów z moja postawą i zachowaniem w sytuacjach stresujących. Uwierz mi, że one mogą Tobie pomagać a nie szkodzić.

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej cierpliwości dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem z krępującymi i wyniszczającymi sytuacjami stresu ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby dzielnie znosić trudy życia codziennego i pokonywać sytuację stresujące. Ale nie do końca tak to ma wyglądać. Ty nie masz cały czas walczyć ze stresem, bo sama walka i myślenie o tym już powoduję u Ciebie stres, związany z tą całą akcją. Ty masz po prostu zacząć żyć w taki sposób, ażeby sytuacje stresujące zaczęły Tobie pomagać a nie przeszkadzać. Dzięki temu Twoje zdrowie nie będzie wyniszczane a sam poczujesz się wyjątkowo dobrze. Spróbujemy uruchomić w Twoim ciele, a raczej zainstalować tak zwany zawór bezpieczeństwa. Czyli gdy coś się dzieję złego, Ty wiesz, że masz taki swój bezpiecznik, który Cię ochroni. To może wydawać się śmieszne, ale co najważniejsze to działa. Daj sobie szansę ! Dzięki Nam pokonasz stres jego własną bronią.

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.