© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Sprawdź czy wystarczy poprosić, żeby dostać ?

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak poprzez zwykłe słowo proszę, możesz osiągnąć to o czym marzysz, lub co masz w planach. Tak, czasami wystarczy nauczyć się prosić, poszukiwać rozwiązań, a efekty Cię zaskoczą.

Przestań NARZEKAĆ

naucz się prosić !

Pewnie zastanawiasz się, jak można od tak prosić kogoś o pomoc. Od razu widzisz przed oczami siebie jako "żebraka", ale spokojnie to nie o to w tym chodzi. Spójrz na to z innej strony. Masz jakiś biznes, lub coś tworzysz. Wiesz, że możesz to sprzedawać, ale nie masz kanałów sprzedaży. Słuchaj, jeżeli sam nie zapytasz kogoś o pomoc, to skąd niby ta osoba może wiedzieć o tym, że Ty akurat szukasz pomocy...ludzie z reguły są zajęci sobą a nie poszukiwaniem sposobu, jakby tu komuś pomóc. To tylko jeden z wielu przykładów.

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, biorąc udział w wielu szkoleniach, spotkaniach, czytając wiele książek i ebooków. Cały czas zgłębiając tajniki tej wiedzy.

            Musiałem poświęcić swój czas na naukę i zdobywanie tej cennej wiedzy, między innymi po to, ażeby zacząć korzystać z pomocy innych, ale też po to, żeby nauczyć się pomagać innym.

 

Moje motto to:

"Dzisiaj ja pomagam komuś,

jutro ktoś pomaga mi."

 

Pamiętaj o tym.

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej czasu dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem z blokadą na cudzą pomoc ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby po prostu, tak po ludzku poprosić o pomoc lub zaoferować swoją pomoc. To wszystko zakorzenione jest w Naszych głowach. To nie Twoja wina, że taki, lub taka jesteś. Tak jest ale można to zmienić. Dzięki sprawdzonym metodom postaram się Tobie pomóc. Zobaczysz, że dobro wraca, i to ze zdwojoną siłą. Nie musisz się czynić od razu miłosiernym samarytaninem, który będzie tylko pomagał i nic innego nie robił. Trzeba odszukać równowagę a zobaczysz, że pomaganie innym i proszenie o pomoc stanie się normalnością. Tak wielu biznesmenów dopiero gdy zrozumieli ta zasadę, odnieśli poważny sukces. Naucz się prosić a będziesz spełniony.

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy uważają, że liczyć można tylko na siebie a proszenie się to nic innego jak poniżanie...chorej dumy itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Poproś a otrzymasz !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.