© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

SEKRET

Szanuj się i powiedź NIE !

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak powiedzieć komuś NIE..tak to trudne dla Nas wszystkich, ale pamiętaj, w tym króciutkim poradniku, podam Tobie super sprawdzoną metodę na to,  jak przeciwstawić się komuś w zdrowy i kulturalny sposób, ale co najważniejsze Skuteczny !

Przestań NARZEKAĆ

powiedz NIE !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, nie powodując odrzucenia społeczeństwa itd (sam się tego bałem, traciłem dużo czasu na spotkania, na dokumenty, dojazdy, tłumaczenia itd i niestety muszę przyznać z ręką na sercu, że nic nie działało).

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, po zakupieniu pewnego ebooka kawałek dalej, aniżeli w Naszym kraju.

            Musiałem dokonać zakupu ebooka i dzisiaj nie mam problemów z tym, żeby powiedzieć komuś po prostu NIE, jeżeli zauważę, że coś nie gra, to po prostu zaczynam stosować metodę której się nauczyłem, nie martwię się ciągłymi problemami, bo traktuję je jako wyzwania do zrealizowania. Od kiedy poznałem sposoby na bycie asertywnym i mówienie NIE, po prostu problem zniknął i życie stało się prostsze...łatwiejsze.

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej czasu dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem z brakiem odwagi, by powiedzieć NIE ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy ze tym, żeby jasno wyznaczać granicę swojej odpowiedzialności a co za tym idzie, ten ktoś uważa, że jego obowiązkiem jest mówienie cały czas TAK i godzenie się z wszystkimi decyzjami ogółu, dzięki czemu traci tak cenny dla siebie, prywatny czas itd.

Po prostu ludzie chcieliby mieć więcej czasu, czy to w życiu zawodowym, poprzez co raz lepsze wyniki ale też w życiu rodzinnym czy realizując swoje pasję. Tak o byciu asertywnym można wiele mówić i ma ona ogromny wpływ na to co się dzieję wokół Nas. Teraz trzeba sprawić, żeby wypowiedziane NIE wyzwoliło w Tobie pokłady twojej energii i chęci do działania, co sprawi, że już na starcie zyskasz więcej pewności siebie i osiągniesz lepsze rezultaty swoich starań !

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy wieszają na Twoich plecach swoje problemy itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

powiedz NIE !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.