© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Polubisz siebie - Inni polubia CIEBIE

March 24, 2017

Cześć Wam, dzisiaj coś o tym, jak to jesteś lubiany, lub lubisz innych...

     wiem wiem, przecież nikt chyba nie chcę być jakimś dziwnym Narcyzem...nie o to tutaj chodzi :-)

 

     Jedni lubią siebie, inni siebie kochają itd, ale ogromna liczba ludzi, Nas wszystkich, kolegów, koleżanek, znajomych po prostu siebie nie akceptuję, nie ważne czy w pracy, na spotkaniu czy podczas zajęć fitness. Zdecydowana większość patrzy w lustro i mówi... a ty nadal tutaj...weź się ogarnij. Hmm coś w tym jest.

 

     Ale czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym...no bo wiesz, w sumie to wielu z Nas chcę być lubianym tak? Nawet jak sobie mówisz w głębi serca...mnie to nie obchodzi...nitk nie musi mnie lubić...jestem sobą i mam to "gdzieś". To i tak gdzieś prześwituję myśl, że chcesz mieć wielu przyjaciół, lub po prostu chcesz żeby towarzystwo w którym jesteś zwracało na Ciebie uwagę i żebyś był "lubiany"... ale zaraz zaraz... musisz o czymś pamiętać ! W momencie w którym Ty sam siebie nie lubisz, nie akceptujesz i tym podobne, to soooryy ale nie licz na to, że Ktoś będzie lubił Ciebie ;-) to tak niestety nie działa. Jeżeli Ty sam jesteś wrogo nastawiony do tej osoby, którą widzisz w lustrze, to nie dziw się, że inni też tak Ciebie postrzegają. Ale spokojnie, to tylko stan przejściowy i poradzimy sobie z nim!

 

      Mam pewien sprawdzony sposób na to, ażebyś po pierwsze...zaczął lubić siebie a co za tym idzie, staniesz się osobą bardziej lubianą w Towarzystwie !

 

Tak, to zadziała, ale wymaga minimalnego nakładu pracy z Twojej strony.

 

      Jeżeli interesuję Cię fakt bycia lubianym i zjednywania sobie coraz to nowych osób, zapraszam do lektury :-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon