© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Odchudzanie Na Tak ! ...przereklamowane, sprawdz !

March 31, 2017

Cześć, no i mamy piątek...jedni się cieszą inni się martwią :-)

 

     W sumie to do końca nie wiadomo, dlaczego piątek generuję takie odmienne emocję? A już wiem, po prostu jedni kończą szkołę, inni mają weekend po ciężkim tygodniu pracy a kolejne osoby, np studenci zaoczni, szykują się do wykładów i jednym to pasuję a innym nie, ok... tak bywa.

 

     Natrafiłem ostatnio w autobusie, na rozmowę pewnych Panien, dziewczyn, yyy no młode były. Rozmawiały o tym, jak to teraz, czyli w marcu wezmą się za siebie, no bo idzie lato i plaża i trzeba jakoś wyglądać ! :-) Druga z koleżanek mówi, że nałyka się jakiś extra spalaczy tłuszczu i będzie smukła jak sarenka....ajjj współczuję tej sarence. Ale ok... tego samego dnia byłem świadkiem rozmowy kolegów w klubie sportowym, że najważniejsza jest dieta, ostry wysiłek itd itd... Wiecie co...

 

     Wszystko opisane powyżej może zadziałać w jakiś sposób....jakiś, czyli albo lepszy albo gorszy. Jakiś czas temu również zmagałem się z podobnym problemem, ale postanowiłem stanąć na głowie, żeby odszukać rozwiązanie, i udało się :-) są metody, o których mało kto wie, a już na pewno nie dowiemy się o nich z reklam...no bo nie damy komuś zarobić....nie kupimy super extra spalacza tłuszczu itd.

 

     Jeśli interesuję Cię ten sposób, zapraszam do lektury, dla każdego coś ciekawego :-)

 

 

 

Tymczasem

ejno Pozdrawiam

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon