© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Myslenie nie boli...zazwyczaj

April 7, 2017

Cześć :-)

 

     no to się narobiło... ktoś kiedyś powiedział "myślenie nie boli..." no dobra, ale nie zawsze albo yyy to zależy :-)

     Każdy z Nas ma czasami taki moment w którym od myślenia rozboli Cię głowa ! No tak...egzamin, sprawdzian, mandat, kara itd itd...stres, czyli trochę tego jest. Później siadasz i się zamartwiasz, zastanawiasz się co dalej, a co gdyby a gdzie a jak itd. Czyli jak widzimy, myślenie jednak może boleć tak ?!

 

     Tak przy piątku i przy zbliżającym się weekendzie naszło mnie takie obmyślanie :-) Ale spokojnie, w #ejno jak zawsze krótko i zwięźle, bez owijania w bawełnę.

 

     Na świecie tak już się porobiło, że w jednym kulturach ludzie przejmują się bardziej a w drugich mniej...jedni są wyluzowani i im się prawie wszystko udaję a inni się spinają, chcą jak najlepiej i co ?? wychodzi z tego wielkie NIC... no tak to już jest. Po prostu cała siła tkwi w sposobie myślenia i podejścia do tego tematu. Nie można bez sensownie rozpamiętywać różnych momentów z naszego życia jak również brać zbytnio do siebie tego, co mówią inni. Ok każdy ma prawo do swojego zdania ale pamiętaj, że to Ty masz prawo do przesiewania tych informacji :-) Tak, to Ty decydujesz co ma wpaść do twojej głowy i nad czym masz się zastanawiać.

 

     Jeżeli uważasz, że warto dowiedzieć się trochę więcej, oczywiście zapraszam do lektury :-)

 

 

 

Tymczasem

#ejno Blog :-)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon