© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Mam wiecej wolnego czasu, o TAK

May 5, 2017

To był maj :-) a raczej, ale piękny maj, za oknem...

 

     Chciałoby się powiedzieć, idzie maj, będę miał więcej wolnego czasu, ale niestety nie tak to wygląda ! To nie takie proste...ale zaraz, nie ma rzeczy nie możliwych, są tylko te, które wymagają większego zaangażowania z Naszej strony. Ale spokojnie, nie cały czas, po prostu są takie tematy, w których, jak coś raz zrobisz dobrze, to później masz wolne :-)

 

     Jak już pewnie zauważyliście...z biegiem czasu przybywa Nam zadań do wykonania, oraz zdarza się, że o wielu sprawach się po prostu zapomina...niestety ale tak jest. To nie Wasza wina, to już tak jest. Pojawiły się urządzenia ułatwiające Nam życie, jak telefony, tablety itd itd, ale z drugiej strony to mega zjadacze czasu, no tak ! Sam już to pewnie zauważyłeś :-)

 

     Super, gdyby ten czas, który mamy do dyspozycji udało Nam się wydłużyć :-) haha egzamin przesuniemy na taki termin jak chcemy, praca zlecona od Szefa może poczekać, a zakupy w sklepie zrobią się same ! a właśnie, gdzie jest lista z zakupami. Muszę napisać prawdę, to nie takie proste...

 

      To nie jest proste, ale do czasu....tak do czasu w którym nie poznasz super działającej i ciekawej metody na to, ażebyś w końcu to ty dyktował warunki i zarządzał swoim czasem :-)

 

    Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszam do lektury :-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon