© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

To Twoj Sukces ! Ciesz sie

May 12, 2017

Cześć, zapraszam do przeczytania kolejnego artykułu wychodzącego z mojej klawiatury :-)

 

     Dzisiaj trochę o tym modnym słowie, jakim jest SUKCES.... No tak, tak wielu ludzi się obnosi z tym słowem, że osiągnęli sukces, że zdobyli sukces itd itd. Ale nie można zapominać, że sukces dla każdego może mieć całkowicie odmienne znaczenie.

 

     Dla jednej osoby, wyraz sukces, będzie się kojarzył z wysokimi zarobkami, super pracą i samochodem...ale dla drugiej osoby sukces, to przebiegnięty maraton, czy wybudowany dom. Jak widzisz, dla każdego sukces to coś innego.

 

     Ale uważam, że najważniejsze jest nie to, czym dla kogo jest sukces, ale to jak go

osiągnąć ?!  Czyli co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na sukces? ...jedni powiedzą, że trzeba się dobrze urodzić, inni, że trzeba mieć znajomości itd. Ale uwierz mi, że już tak wielu ludzi próbowało osiągnąć sukces, mając pieniądze od Rodziców i nic z tego nie wyszło...

 

      Poznałem ostatnio bardzo ciekawą metodę na to, jak sprawić, żeby to sukces do Nas przyszedł, a nie my za nim biegaliśmy. Tak to możliwe, ponieważ zbierając informację, od tych którzy doszli do sukcesu samodzielnie, widzimy, jak wiele czynników na to wpływa, ale znając te wszystkie czynniki, jest Nam o wiele wiele łatwiej również osiągnąć wymarzony SUKCES ! Zainteresowałeś się tym tematem, zapraszam serdecznie do lektury :-)

 

 

 

Tymczasem,

ejnoBlog :-)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon