© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

A Ty cieszysz sie zyciem? minimalizm

May 19, 2017

Cześć, pewnie wiesz kto to taki, MINIMALISTA...

 

     To nie człowiek niskiego wzrostu :-) to po prostu osoba, która w skrócie rzecz ujmując, potrafi się cieszyć rzeczami z pozoru prostymi... Ale właśnie w tym tkwi całe piękno.

 

     Minimalista, to człowiek, dla którego sam fakt, że słońce świeci, to już powód do radości. No właśnie, a czy dla Ciebie ma to jakieś znaczenie ? Pewnie takie, że znowu jedziesz autem i słońce daję po oczach, albo pracujesz na ogrodzie, a słońce nie miłosiernie przygrzewa :-)

 

     Dla wspomnianego minimalisty, deszcze to również swojego rodzaju powód do radości...ma dzięki temu świeże powietrze...cieszy się faktem, ze roślinki będą podlane, trawa się zazieleni itd itd dużo by wymieniać. Ale sens tego całego minimalizmu polega na tym, żebyś spróbował cieszyć się z tego co masz a nie z tego co planujesz mieć !

 

     W życiu już tak jest, że wciąż na coś czekamy...mówimy sobie, JAK kupię nowy telefon, to będę szczęśliwy...kupujemy telefon, mija trochę czasu i mówimy, JAK kupię nowy telefon to będę szczęśliwy...itd itd, zauważyłeś taką zależność, no właśnie :-) Tak samo można wymieniać względem finansów, zarobków itd itd, po prostu apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

     Chciałbym powiedzieć, że są o wiele prostsze metody na to, żeby spróbować zrewolucjonizować, yyy pomóc sobie cieszyć się tym co mamy, TAK, sa na to sprawdzone metody i bardzo proste sposoby. Sam będziesz w szoku, ale tak jest :-)

 

Jeżeli interesuję Cię ten temat, to zapraszam do lektury...

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon