© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Super wydajnosc, juz dla Ciebie

May 26, 2017

Hey, przed Nami ostatni tydzień maja i zaczyna się czerwiec :-)

 

    Jeżeli chodzisz do szkoły, uczysz się itd, to czerwiec ma swoje plusy i minusy :-) Jako minus, fakt, że trzeba się sprężyć na koniec roku szkolnego i wyjść z ocenami na przysłowiowych ludzi, a jako plus...no tak, idą wakacje, wolne, free time, odpoczynek i takie tam. Chociaż znam wiele wiele osób, które we wakacje po prostu sobie pracują, żeby dorobić trochę grosza na swoje wydatki lub spełnienie jakiś marzeń :-) Każdy sposób jest dobry, jeżeli zbliża Nas do celu.

 

     Dzisiaj chciałem wspomnieć o takim pojęciu jak WYDAJNOŚĆ...pewnie wiesz o co chodzi, lub gdzieś słyszałeś o takim stwierdzeniu. No tak to jest, podam przykład, chodzisz do pracy, Szef zleca zadania, robisz swoje, ale po jakimś czasie po prostu okazuję się, że masz co raz więcej do zrobienia a co raz mniej mocy przerobowych. Po prostu zaczyna Tobie brakować czasu. Nie chodzi tutaj o ściemnianie, chowanie się po kątach itd, ale o normalną pracę. Zaczynasz się zastanawiać, o co chodzi, dlaczego tak się dzieje, i czy przypadkiem Szef lub przełożony się na mnie nie uwziął..

 

     Słuchaj, to jak Ty sobie radzisz, jak układasz prace i dzielisz obowiązki, to wszystko zależy od Ciebie i od Twojej wydajności. No tak ! Może się to wydawać śmieszne, ale Twoja wydajność jest Twoim motorkiem napędowym. Po prostu, jeżeli ten motorek jest mały, słaby i ledwo pyrka, to nie ujedziesz za daleko.

    

    Ale spokojnie, ludzie już się z tym mierzyli i nie musisz być pozostawiony na pastwę losu. Są sprawdzone metody na to, jak poradzić sobie z takimi sytuacjami i w jaki sposób podkręcić swoją wydajność! Ale nie mówimy tutaj o jakiś wspomagaczach chemicznych itd itd...to czysta wiedza, dzięki której wejdziesz na poziom wyżej, jeżeli chodzi o Twój rozwój osobisty i Wydajność.

 

     Zainteresowałeś się tym tematem, zapraszam do lektury :-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog :-)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon