© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Idealny LIDER w super pracy, to mozliwe

June 9, 2017

Cześć Wszystkim, czytelnikom... i tym Nowym i tym Starszym :-)

 

     Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy w dzisiejszych czasach, jest możliwe, że w Twojej pracy może być atmosfera jak z bajki... nie chodzi tutaj o wynagrodzenie, bonusy itd itd. Tylko mam na myśli po prostu normalne, przyjacielskie podejście do człowieka. Każdy potrafi ze sobą normalnie rozmawiać, nikt nikogo nie obgaduję, każdy siebie toleruję... No brzmi trochę jak bajka. Ale wiesz co, to możliwe.

 

     Ludzie zostali już tak stworzeni, że musimy działać w zespole. Jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś, to za chwilę przyjdzie ten moment. Po prostu samemu w pojedynkę, będzie Tobie bardzo ciężko. Niestety ale tak jest. Już nawet nie chodzi o wykonywanie obowiązków, bo pewnie samemu wydaje się Tobie, że zrobisz wszystko o wiele lepiej, sprawniej itd. Ale musimy się zastanowić nad tym, jak to będzie odbierane przez resztę organizacji, korporacji itd. Czyli jakby nie patrzeć, musisz zwrócić uwagę na ogół.

 

     Nikt nie nakazuję Tobie, żebyś się zmieniał i grał pod czyjeś dyktando, i dzięki temu a właściwie po to powstał ten artykuł. Są sposoby na to, żeby być sobą, ale też stać się lubianym a przede wszystkim Szanowanym Liderem.

 

     Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, zapraszam do dalszej lektury, tak wiele może się zmienić.

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon