© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Zrozumiec faceta...prosty trik...

June 30, 2017

Bez obaw, to temat zarówno dla Kobiet jak i dla Mężczyzn !

 

     Pewnie nie raz się zastanawialiście, jak zrozumieć faceta...lub o co w tym wszystkim chodzi. Muszę przyznać, ze to prostsze niż Nam się wydaję.

 

     Facet to taka maszyna, którą idzie zaprogramować, ale ma też swoje własne, nie zmienne oprogramowanie, wgrane zaraz po porodzie, takie naturalne... Mam na myśli instynkt wrodzony. Pamiętasz, jak mali chłopcy biegali z patykami i udawali, ze to miecze, lub strzelby...no tak to jest.

 

     Kiedy dorastamy, to te zależności się zatracają i po prostu na zewnątrz wydaję się, że wszystko ok, a w głębi serca jest pragnienie przygody, walki, sportów ekstremalnych. No i pojawia się taki wybuch tych emocji, który przez niektórych określany jest mianem "kryzysu wieku średniego"...a to nic innego jak tylko nagromadzone męskie bodźce, które muszą kiedyś się wydostać.

 

     Ale pomyśl, że są sposoby na to, żeby mieć świetnego faceta przy swoim boku, pełnego wigoru, męskości itd, oraz Panowie, są sprawdzone metody na to, żebyście właśnie tacy byli. To nic trudnego, a w realizacji może Wam pomóc dalsza lektura.

 

     Jeżeli Panie zastanawiają się jak zrozumieć faceta, a Panowie zastanawiają się jak to z nimi do końca jest, to zapraszam do lektury:-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon