© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Zyj dzis, nie kiedys...

July 7, 2017

Cześć Wszystkim,

 

      Poprawnie gramatycznie, to to nie będzie napisane, ponieważ nie mówimy, "...na dzień dzisiejszy..." tylko, po prostu piszemy i mówimy "...dzisiaj...".

Dlaczego o tym mówię, ano dlatego, żeby uświadomić niektórym osobom, że czas najwyższy zacząć żyć dzisiaj, nie kiedyś, nie później itd, tylko teraz, w tym momencie.

 

     Oczywiście wiem, że życie pisze swoje scenariusze i nie mamy na to czasami wpływu, ale mamy wpływ na to, jak to ma się toczyć...Chodzi tutaj o prosty przykład tego, w jaki sposób potrafimy sami sobie komplikować życie !

 

     Mamy w naturze zamartwiać się i rozpamiętywać to co się kiedyś stało, może dlatego, że nam na tym zależało, nie wiem, pewnie tak.... Kiedyś to było tak, a kiedyś to było tak...i w kółko maglujesz stary temat. Uwierz w to, że odgrzewany kotlet raz, może i będzie się nadawał do zjedzenia, ale kilka razy. To kompletnie nic nie zmieni, jeżeli zaczniesz ciągle analizować to co było...

 

     Tak samo jest w przypadku rozmyślania o tym, co ma się wydarzyć. Myślisz i myślisz i już Cię głowa rozbolała. Po prostu, jeżeli wiesz, że czeka cię egzamin, to na prawdę, co to zmieni, że w kółko o tym mówisz, narzekasz itd. Egzamin tak i tak będzie a Ty dodatkowo masz problemy z koncentracją.

 

     Są sprawdzone metody na to, żeby w łatwy, przyjemny a co najważniejsze skuteczny sposób, poradzić sobie z tymi złymi emocjami. Możesz zakończyć rozmyślania o tym co będzie i co było....jesteś zainteresowany jak to zrobić? Zapraszam serdecznie do dalszej lektury :-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon