© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Byc jak... Przyw(u)dca

July 14, 2017

Witam Wszystkich...

 

     Tytuł trochę przewrotny gramatycznie, ale i tak czasami trzeba. Zwróciłeś od razu uwagę na błąd? Super, to znaczy, że zwracasz uwagę na to co czytasz, lub po prostu twój mózg podświadomie wykonał ta robotę za Ciebie.

 

     A jak to jest z tym byciem Przywódcą?? Dla jednych to zarządzanie zespołem pracowników w zakładzie, dla innych to bycie super liderem w drużynie koszykówki itd. Możesz być przywódcą podczas pikniku w lesie, powiązanego z podchodami, lub podczas ważnego projektu w pracy.

 

     Teraz coś bardziej istotnego....czy zastanawiałeś się, jak sprawić, żeby ludzie chcieli Cię słuchać, a co za tym idzie, żeby liczyli się z Twoim zdaniem ! Z natury już tak jest, że jak mamy grupę ludzi, i ktoś wyjdzie z szeregu, powie, że chcę dowodzić, to reszta się zgadza. Oczywiście kieruję na siebie od razu falę pochwał i krytyki, i tak powszechnego hejtu, ale nie o tym.

 

     Są sprawdzone metody na to, żeby sprawić, iż twoje przywództwo będzie bardzo efektywne i efektowne w jednym :-) Ludzie poznając Ciebie będę w stanie lepiej zrozumieć, czym się kierujesz w podejmowaniu decyzji i czy będziesz dobry przywódcą, czy warto Ci zaufać...

 

     Jeżeli pracujesz w zespole ludzi, lub chodzisz do szkoły i spotykasz na swojej drodze różnych przywódców, spraw, żebyś to ty nim został, lub poznaj techniki dzięki którym zjednują sobie tak wielu zwolenników.

 

     Jeżeli interesuję Cię ta kwestia oraz tematy związane z byciem LIDEREM, zapraszam do lektury, skorzystasz w 100%

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog :-)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon