© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Kto jeszcze pragnie miec idealnego Szefa?

July 21, 2017

Dzień dobry :-)

 

     Za oknem lipiec, w sercach lipiec, itd itd, a My tutaj w pracy. Tak jedni w pracy, inni na urlopie, a następni dopiero co wrócili z wypoczynku. Dla jednych zaczynają się wakacje, a dla innych to już koniec lenistwa i czas wracać do pracy.

 

     Dlaczego tak wakacyjnie....? Czy nie zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być Szefem Idealnym, lub patrząc z drugiej strony, jak to jest mieć Szefa Idealnego. Pewnie ile głów i ludzi na świecie tyle pomysłów i opinii, i bdb, bo to jest w tym najpiękniejsze.

 

     Pamiętaj tylko, że część z tych wszystkich Szefów i Pracowników zna zasady i reguły kierujące działaniami poszczególnych grup społecznych. Są Szefowie, którzy doskonale znają potrzeby swoich pracowników, i są też pracownicy, dla których Szefowie zrobią wiele.

 

     Tak to już jest, że możesz być z jednej lub z drugiej strony barierki, ale znając pewną technikę działania, jesteś w stanie, małym nakładem sił i zaangażowania sprawić, ze będziesz Szefem...menadżerem, pracownikiem IDEALNYM !! Tak...nie mówię tutaj o tym, że będziesz biegał na dywanik i donosił za ten to ten tamto...nie nie o tym mowa. tutaj chodzi o podejście znając super metodę :-)

 

     Jeżeli zainteresowałeś się tym tematem, to serdecznie zapraszam do lektury :-)

 

 

 

Tymczasem,

ejnoBlog :-)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon