© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Czy faceci lubia zo(ł)zy ? Idealny Facet

July 28, 2017

Cześć dziewczyny, panowie itd :-) dzisiaj czas dosyć ciekawego rozmyślania...

 

     Jeżeli jesteś Kobietą, to pewnie zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, ze faceci lubią tzw ZOŁZY... czyli hmmm Kobiety, które nie do końca traktują tych właśnie facetów, tak jak na to zasłużyli. A z drugiej strony, jeśli jesteś facetem, nie zastanawiasz się czasami, jak to jest, że taka fajna laska ma takiego....hmmm typa, co w nim widzi, dlaczego z nim jest itd.

 

     No właśnie, to wszystko ma dużo większy sens niż jesteś sobie w stanie teraz wyobrazić. To może być dla Ciebie szok, ale tak jest. Większość z tych działań, to nic innego jak postępowanie podświadome... zarówno kobiety jak i faceci postępują zgodnie z duchem ewolucji z której powstaliśmy (poniekąd). Czyli działamy podświadomie.

 

     Są sprawdzone metody na to, żebyś spodobała się facetom, a Ty chłopaku, możesz poznać taka dziewczynę o jakiej marzysz. Po prostu, trzeba poznać pewną metodę, dzięki której to wszystko staję się prostsze. My ludzie w głębi jesteśmy dosyć prostymi maszynami, i nie tak trudno Nami sterować ! My nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak często jestesmy manipulowani...ktoś Nam steruję a Nam się wydaję, ze to JA PODJĄŁEM ta decyzję...niestety w większości wypadków tak to nie działa.

 

     Jeżeli jesteś zainteresowany tymi metodami, i sam, sama chciałabyś je przetestować, zapraszam do lektury, wszystko przed Tobą :-) Zaskocz innych a przede wszystkim zaskocz samą, samego siebie :-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon