© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Byc jak Bill gates, Zuckerberg, Jobs... Byc BOGATYM

August 11, 2017

Cześć, dzisiaj o bogaceniu się !

 

     Myślałeś sobie kiedyś, jakby to było mieć gruby portfel, ale nie od nieczynnych kart kredytowych z mega debetem, tylko gruby od gotówki... Jeżeli masz taki portfel, to ten artykuł RÓWNIEŻ jest dla Ciebie !

 

     Może już wiesz, że wraz ze wzrostem dochodów wzrastają wydatki, tylko trochę w inny sposób. Chodzi o to, że z reguły, słyszałeś, że jak ktoś biedny wygrał duża sumę pieniędzy, to za moment, lub dłuższą chwilę nie miał nic z tych pieniędzy a dodatkowo jego portfel stał się grubszy ale o kolejna kartę kredytowa z wyczerpanym limitem... TAK TO JEST.

 

     Jakiś czas temu, poznałem i wdrożyłem sprawdzoną przez wielu metodę na to, jak stać się człowiekiem bogatszym, nie chodzi o to, że jestem MILIARDEREM, ale jednym z aspektów bogactwa jest umiejętność rozpoznawania i bycia na bieżąco z tym, ile Ty tak na prawdę wydajesz! Tak to jest istotne, ponieważ wiedząc ile wydajesz a ile masz, w bardzo krótkim czasie dojdziesz do wniosku, że za X miesięcy pieniędzy nie będzie.... ale spokojnie.

 

     Jeżeli zainteresowałeś się tym tematem i chcesz poznać metodę na to, JAK STAĆ SIĘ BOGATYM człowiekiem i jak to bogactwo utrzymać, zapraszam do lektury. TO bardzo dobra i sprawdzona metoda, która sprawi, że sam będziesz w szoku !

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon