© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Kto jeszcze che byc Produktywny? Czyli... nie nadaremny

August 18, 2017

Cześć...

 

     Czy zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób można podnieść swoją produktywność? Czyli jak sprawić, żeby robiąc mniej zyskiwać więcej...no właśnie, a idzie to zrobić w bardzo prosty sposób.

 

     Przeanalizuj jedną sytuację. Masz ogródek i warzywa, może tez nimi handlujesz gdzieś na pobliskim targu. Masz w swoim ogródku różne warzywa, od kapusty, przez ogórki do pomidorów itd. Jedziesz na targ i sprzedajesz to wszystko, na każde z warzyw poświęcasz pewną ilość czasu (chodzi o zasadzenie, posianie, pielenie, podlewanie itd itd) ale zauważasz, że na całe 100% plonów, największe zyski daje tylko 20% towaru a reszta idzie jako tako. No właśnie, tak jest również w życiu, podczas zakupów, czy przy ubieraniu się. Nie zwracasz pewnie na to uwagi, ale na 100% Ty korzystasz ze swojej szafy, z ubrań tylko w 20%...nie chodzi o to, ze nie zakładasz nigdy wszystkiego, ale na pewno używasz 20% ubrań częściej niż pozostałe 80% :-)

 

     Właśnie o to w tym chodzi, że stosując pewną bardzo ciekawą i skuteczną metodę, jesteś w stanie być osobą bardziej produktywną, efektywną i mieć więcej czasu dla siebie, rodziny, znajomych, zarabiając więcej pieniędzy pracują mniej :D:D to wydaje się dziwne i nie możliwe ale tak jest.

 

     Jeżeli zainteresowałaś się tym tematem, zapraszam do lektury :-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon