© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Zobacz sposoby na zdobycie pracy od ZARAZ

August 25, 2017

Witam serdecznie,

 

     Czy masz już pracę, lub planujesz ją zmienić? A może po prostu szukasz pracy, lub za chwilę kończysz szkołę a po edukacji masz plan rozwijać się zawodowo. Trafiłeś idealnie:-)

 

     Może nie zastanawiałeś się jeszcze nad tym, ale dzisiaj najważniejsze jest to, żeby w przyszłym pracodawcy wzbudzić jak największe zaufanie w jak najkrótszym czasie. Reasumując, liczy się to, jakie wrażenie zrobisz jeszcze na długo przed Waszym planowanym spotkaniem.

 

     Dobrym rozwiązaniem jest wykonanie telefonu, do osoby najbliżej procesu rekrutacji, czyli nie piszesz tylko CV i zostawiasz w sekretariacie, czekając na gwiazdkę z nieba, tylko sam przejmujesz inicjatywę, dzwonisz, umawiasz się na spotkanie....co zyskujesz przez takie podejście? A mianowicie, już na starcie wyprzedzasz wszystkie te CV, które wylądowały na półce lub co gorsze w szufladzie, czekając na proces rekrutacji.

 

     Ty, jako osoba, która sama wykonała pierwszy krok już na starcie zaczynasz z innego poziomu, uwierz mi, to działa :-) Później CV, tutaj też jest wiele ciekawych aspektów, dzięki którym wzbudzisz jeszcze większe zaufanie i zainteresowanie u przyszłego Szefa.

 

     Czy interesuję Cię to, w jaki sposób zdobyć wymarzoną pracę, stosując ciekawą i sprawdzoną metodę? jeżeli tak, to serdecznie zapraszam do dalszej lektury...

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon