© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Byc moze jeszcze o tym nie wiesz, ale tez jestes SPRZEDAWCA !

September 15, 2017

Cześć,

 

     Dzisiaj temat istotny praktycznie dla wszystkich grup społecznych, zawodowych, dla Pań i Panów... Może jeszcze nie myślałeś o tym w ten sposób, ale każdy z Nas jest SPRZEDAWCĄ ! Tak, pewnie za chwilę powiesz, że nie pracujesz w sklepie czy salonie i nie jesteś sprzedawcą. Uwierz mi, na początku też myślałem podobnie, ale to się zmieniło...po prostu tak jest ten świat skonstruowany, że gdzie byśmy nie poszli, tam trafiamy na sprzedawcę.

 

     Jeśli chodzi do szkoły, na studia czy jakieś kursy, to również jesteś sprzedawcą. Idąc do odpowiedzi, czy pisząc egzamin w pewnym rodzaju sprzedajesz to, czego się nauczyłeś, a zapłatą, wynagrodzeniem będzie uzyskana ocena, lub pochwała. Ten sam nauczyciel, u którego ten egzamin piszesz, również jest sprzedawcą, ponieważ SPRZEDAJĘ Tobie swoja wiedzę, w zamian za wypłatę. To bardzo proste.

 

     Teraz już pewnie widzisz ten sens przesłania, "prawie każdy z Nas jest sprzedawcą...". Teraz cały sens w tym, żeby być sprzedawcą idealnym, osiągającym super wyniki i stale podnoszącym poprzeczkę. To proste i można się tego nauczyć...Jeżeli nie masz ochoty na naukę, to po prostu korzystając z pewnych porad wyrobisz sobie nawyk, dzięki któremu staniesz się super sprzedawcą. Może się to przydać w szkole, podczas rozmowy ze znajomymi czy w pracy, jako sprzedawca fizycznego towaru, lub pomysłów, technologii.

 

     Miejsc do wykorzystania tych umiejętności jest nie zliczona liczba...możesz próbować i testować gdzie tylko zapragniesz !

 

    Jeżeli zainteresował Cię ten materiał,. zapraszam do dalszej lektury :-)

 

 

 

Tymczasem,

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon