© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Byc jak Lewandowski... Mistrzostwo

September 29, 2017

Dzień dobry :-)

 

     Czy słyszałeś kiedyś o Robercie Lewandowskim? Każdy może mieć swoją własną odpowiedź. Jeżeli interesujesz się piłką nożną, a Twoją pasją jest gra i kopanie piłki, pewnie w 100% kojarzysz tego Pana. Jeżeli nie interesuję Cie w ogóle sport, piłka itd, to możesz go nie znać, ale wątpię, żebyś chociaż nie kojarzył tego nazwiska. Jakoś tak się przyjęło, ze nawet gdy nie jesteś fanem piłki nożnej, a jest mecz reprezentacji, to gdzieś tam mimochodem słyszymy, że Lewandowski pomógł Naszej Drużynie i Orły wygrały :-)

 

     Ale dlaczego wspominam o Lewandowskim w tym artykule... już śpieszę z wyjaśnieniami. Czy myślisz, że na karierę Roberta złożyła się metoda kija i marchewki...czyli coś dostaniesz rób więcej, w zamian za coś dostaniesz coś innego itd itd... no właśnie, sądzę, że nie !

 

     Podejrzewam, ze to wszystko zaczęło się gdzieś głębiej, z pasji, czyli tego co lubimy, a nawet co kochamy robić. Jeżeli będziesz miał swoją pasję, lub ją masz, to otwarta droga do sukcesu, nie tylko zawodowego ale też finansowego. Z pasji możesz zrobić całkiem ciekawy biznes, tylko pamiętaj o złotym środku...takiej granicy, po przekroczeniu której, pasja może już nie być szczęściem i radością, tylko utrapieniem. Ale musimy myśleć pozytywnie ! :-)

 

     Realizując jakiś cel, swoja pasję, i tak dalej, możemy osiągnąć w czymś mistrzostwo. Tzn, możemy się do niego zbliżyć. Mistrzostwo samo w sobie jest raczej nie osiągalne, gdyż sama satysfakcja z dążenia do niego daje Nam te potrzebne pozytywne emocję. Próbowałeś kiedyś? Spróbuj, nie czekaj.

 

     Mam kilka sprawdzonych metod na to, w jaki sposób zbliżyć się do Mistrzostwa w tym co się robi, a dzięki czemu zyskasz na pewności siebie, radości z życia i spełniania się. Droga do Mistrzostwa jest dla jednych droga przez mękę, ale robią to co kochają, z reguły tak jest. Ty możesz spróbować zbliżyć się do tytułu Mistrza, dzięki pewnej metodzie.

 

     Jeżeli zainteresowałeś się tym tematem, to zapraszam do lektury. Robert Lewandowski też musiał od czegoś zacząć :-)

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon