© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Byc jak Arnold Schwarzenegger NIE PODDAWAJ SIE  !

October 27, 2017

Never Give Up ! - nigdy się nie poddawaj,

 

     Cześć, no właśnie, czy Ty się kiedyś poddałeś? Dlaczego? ...prosto się pyta, dlaczego. Po prostu każdy jest inny. Jedni są w stanie znieść więcej, inni mniej. To normalne. Nie zamartwiaj się tym. Pamiętaj, że chwilę zwątpienia ma każdy, ale od teraz Ty też możesz się już nigdy nie poddawać !

 

     Wracając do czasów, kiedy byliśmy małymi dziećmi: spójrz na małe dziecko, które uczy się chodzić...widzisz jak najpierw próbuję wstać, później kołysząc się na nogach zaczyna robić pierwsze kroki. W pewnym momencie to dziecko zaczyna chodzić, ale co chwilę się przewraca, uderza w coś, i za każdym razem podnosi się... wstaję i wstaję i wstaję...ile razy? Już odpowiadam, TYLE ILE TO BĘDZIE KONIECZNE !

 

     Tak samo powinno być z Nami, z Tobą...z każdym z osobna. Tyle razy ile się przewrócisz, powinieneś wstać, wyczyścić ubranie, ręce i znowu iść do przodu, i tak w kółko... ! Myślisz, że dziecko się podda ? NIE... Ty też nie możesz się poddawać. Dlaczego pewne umiejętności, które mieliśmy jako dziecko są Nam odbierane ? To my sami je likwidujemy...zaczynamy się poddawać. Po prostu gdy leżysz..wstań i do dzieła...

 

     Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem, oraz metodami na to, jak spróbować się nie poddawać, tylko walczyć o swoje, to zapraszam do lektury.

 

 

 

Tymczasem,

ejnoBlog :-)

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon