© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Please reload

SEARCH BY TAGS: 

Please reload

RECENT POSTS: 

...podłącz się:

Chcesz w koncu kogos poznac?

November 24, 2017

Dzień dobry :-) Witam Was w ostatnim tygodniu listopada..jeszcze miesiąc i mamy nowy rok.

 

     Korzystając z okazji, temat skierowany dla wszystkich tych, którzy wraz z nowym rokiem mówią sobie, a raczej stawiają sobie nowe cele na nowy rok. Ok, od tego roku będę systematycznie chodził na siłownię, nauczę się nowych języków, zdam jakieś egzaminy, zrobię prawo jazdy itd itd. Dokładnie tak to wygląda.

 

     Ale co jest dalej...a no właśnie, z reguły tylko kilka procent z tych postanowień przetrwa pierwsze miesiące a już ułamki procent dotrwają do osiągnięcia celu. Tak jest, ale możesz sobie z tym poradzić.

 

     Tym razem porozmawiamy o poszukiwaniach tej drugiej połówki. Jeżeli już masz szczęśliwy związek, to również zapoznaj się z tym materiałem. Nigdy nie jest na tyle dobrze, żeby nie mogło być lepiej ;-)

 

     Jest kilka metod, zasad dzięki którym poszukiwania tej ukochanej osoby mogą zakończyć się szybkim i efektywnym sukcesem ! Tak, to zależy od Ciebie, od Twojej wiedzy i pewnym stopniu od szczęścia... w tym przypadku szczęście to fakt, że trafiłeś na mojego blog-a.

 

     Podam jeden z przykładów, które mogą Cię zdyskwalifikować już na starcie... prosta sytuacja w której spotykasz dziewczynę, chłopaka, i co.. w gardle pojawia się "suchość" nie wiesz co powiedzieć, nie zręczna cisza..i dziękuję, do widzenia. Ale nie martw się, wielu, wielu ludzi ma z tym problem, ale mało kto jest w stanie poradzić sobie samemu. Ty już zrobiłeś pierwszy krok !

 

     Jeżeli interesuję Cię ten temat i chcesz pomóc sobie w znalezieniu tej drugiej połówki, zapraszam do lektury.

 

 

 

Tymczasem

ejnoBlog :-)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon