© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Jeśli wszyscy są skromni, to Ty jaki będziesz ?

Zdobyłem tą wiedzę od osób, które podróżując po świecie poznały setki osób, dla których rozmowy o swoich sukcesach zawodowych, rodzinnych czy prywatnych, to rzecz normalna. W Polsce już tak jest, że nie wypada mówić o osiąganych sukcesach, tzn wypada, ale my mamy w głowie cały czas obraz tego, że to coś złego, że będą Nas wytykali palcami, będą oczerniali i obgadywali.

skoro im się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że tak wiele osób jest w stanie sobie z tym poradzić, nie ma szans, żebyś Ty również nie wygrał ! Nie ma takiej opcji. Musisz poznać zasady, pomagające w rozpoczęciu życia jako normalny obywatel świata a nie skromny, zamknięty w sobie człowiek, mieszkający w ciemnym pokoju, z zasuniętymi roletami.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problemy z pozbyciem się skromności ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby opowiadać o tym, co zrobił pozytywnego, jak realizował swoją pasję, lub jakie egzaminy i szkolenia zdał. Od małego byliśmy uczeni, że lepiej się nie wychylać, bo przyjdzie duży i Cię wykurzy. Ok, nie chodzi o to, żebyś był jak narcyz i biegał za każdym i opowiadał jaki to jesteś wspaniały, ale po prostu jeżeli osiągasz jakikolwiek sukces, który był i jest dla Ciebie ważny, to nie bój się o tym mówić. To Twoja ciężka praca doprowadziła Cię do tego miejsca i nie wstydź się tego. Emanuj szczęściem i ciesz się z tego co już masz ! To pomoże !

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy uważają, że powinno sie wiecznie ukrywać swoje osiągnięcia i udawać bycie kimś, kim się nie jest  itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Nie wstydź SIĘ !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak pozbyć się nawyku skromności. Nie chodzi o to, żebyś biegał i krzyczał o wszystkich swoich sukcesach, ale nie możesz zamykać się z nimi w piwnicy ! Powiedź co osiągnąłeś, do czego doszedłeś, jaki egzamin zdałeś ! Uwierz, to pomoże.

Spójrz na ludzi sukcesu, czy oni są wiecznie skromni ?!

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn, co zrobić, żeby rozmawiać o swoich sukcesach z poznanymi ludźmi, z rodziną, ze znajomymi. Pewnie obawiasz się, że od razu zostaniesz wyśmiany lub potraktowany jako chwalipięta. To nie Twoja wina. Po prostu takie jest społeczeństwo, Ale idą zmiany !

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?