© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Kto jeszcze chcę pokonać strach ?

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, jak spróbować pokonać uczucie strachu. Mówimy tutaj o różnych rodzajach strachu. Dla jednych odczuciem budzącym niepokój będzie spacer ciemnym parkiem a dla innej osoby podejście do egzaminu czy randka z dziewczyną. Mamy tak wiele rodzajów strachu, ale metody na walkę z nim są uniwersalne.

Przestań się bać,

pokonaj strach !

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie poradzić z tym problemem. Jesteś przed spotkaniem z Szefem, lub z wybranką życia a Tobie pocą się ręce, głos się załamuje i ogólnie wrzuciłbyś wsteczny bieg i ewakuował się z danej sytuacji. Nigdy więcej !! Nie poddawaj się uczuciu strachu, zobaczysz, że to Ty będziesz wygrany !

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, podczas serii szkoleń, które w sumie wciąż trwają, ale też od osób, które poradziły sobie z takimi problemami, i dla nich to NIE problem a wyzwanie !

            Chciałem poznać sposób na "strach" i dzisiaj napiszę szczerze, że dzięki temu wszystko się zmieniło. Od tamtego momentu wiem, że wszystko co związane ze strachem wychodzi od Nas i od Naszej wyobraźni...tak to ona widzi już takie historie w których nie chciałbyś się znaleźć a które w ogóle nie będą miały miejsca... są żywe ale tylko w naszych myślach.

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej pewności siebie. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem ze strachem...?

Wszystko zaczęło się już dawno dawno temu, to może brzmieć jak jakaś starodawna bajka, ale tak właśnie jest. Samo uczucie strachu nie pojawiło się w Tobie od dzisiaj, lub z Twojej winy. Nie, to masz zakodowane w genach. Jedni już sobie z tym poradzili a dla innych to nadal poważny problem. Po prostu kiedyś, Twoi przodkowie musieli uciekać przed drapieżnymi zwięrzętami, chowali się przed piorunami w jaskiniach itd...może dlatego teraz boisz się piorunów, ogarnia Cię paniczny strach itd. To wszystko wydarzyło się kiedyś...a ma swoje odbicie w Twojej psychice i sposobie myślenia. Spokojnie, są metody, które Nam pomagają :-)

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy są przekonani, że strach to oznaka słabości itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Przestań się bać !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.