© 2017-2018 Proudly created by ejnoBlog

Przestań NARZEKAĆ

ciesz się dniem, który jest dzisiaj !

Twój własny ebook o innowacyjnej metodzie na którą czekałeś !

Dziś też jest pięknie !

Jeśli zdecydujesz, że jednak nie potrzebujesz tego ebooka, nie ma problemu. Napisz mi o tym, a otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.

    

     Pamiętaj, że otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji :-)

Jestem przekonany, że zanim minie 30 dni, Ty już będziesz widział różnicę !

Ta metoda działa i będzie działała.

METODA na życie dziś a nie kiedyś !

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój czas i postanowiłeś spróbować nowej metody na to, żeby w końcu zacząć żyć pełnią życia już dzisiaj, a nie kiedyś ! Po prostu musisz zacząć myśleć o tym co się dzieję teraz, w tym momencie, a nie o tym co było kiedyś lub co będzie, to proste tak ?

Pewnie zastanawiasz się, jak można sobie z tym poradzić, tzn jak spróbować wymazać z głowy te wszystkie myśli. Czyli zamartwianie się, o to co wydarzyło się wczoraj, albo kilka dni temu, Później cały czas myślimy o tym, co będzie jutro, po jutrze, jaki egzamin, spotkanie itd itd

gdzie teraz jesteś ?

Nie wiem, w jakim stadium masz problem, na jakim etapie jest Twój problem, czy coś już z tym robiłeś, czy planujesz...no pewnie planujesz, skoro znalazłeś się na mojej stronie.

 

                                To bardzo krótka, ale cenna porada ! Pamiętaj

skąd dowiedziałem się o tej metodzie ?

Zdobyłem tą wiedzę i ten sprawdzony sposób, po zakupieniu pewnego ebooka kawałek dalej, aniżeli w Naszym kraju.

            Musiałem dokonać zakupu ebooka i dzisiaj nie mam problemów z czerpaniem radości z tego, co się dzieję akurat dzisiaj, jeżeli zauważę, że coś nie gra, to po prostu zaczynam stosować metodę której się nauczyłem, nie martwię się ciągłymi problemami, bo traktuję je jako wyzwania do zrealizowania. Od kiedy poznałem sposoby na cieszenie się ze spraw "zwyczajnych" i prostych, ale też nie zamartwianie się na zapas, po prostu problem zniknął i życie stało się prostsze...łatwiejsze.

skoro mi się udało, to ty nie czekaj !

Dzięki temu, że poradziłem sobie z tym trudnym i czasochłonnym dla mnie problemem....(myślę, że dla Ciebie też jest to ogromny problem)... od teraz mam więcej czasu dla siebie, dla Rodziny, znajomych. Do dzieła :-)

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO...skąd problem z ciągłym powracaniem myślami do przeszłości ?

Wiele razy słyszałem, że ktoś ma problemy z tym, żeby spróbować żyć chwilą. Nie mam na myśli jakiegoś roztropnego zachowania i nie myślenia o przyszłości, ale chodzi tutaj o nie potrzebne wałkowanie tematów, które już się wydarzyły albo zamartwianie się na siłę wszystkim tym, na co nie mamy wpływu. Po prostu, jeżeli jutro ma padać, to będzie padało i choćbyś się martwił, rwał włosy z głowy to tak będzie, nie masz na to wpływu. Tak samo, przypomnij sobie sytuację, w której martwiłeś się czymś na zapas, a to coś się nie wydarzyło, i co wtedy...? no właśnie, mówisz sobie...kamień z serca! A po co ten kamień był potrzebny ?

     Nie martw się ! Sam przez to przechodziłem i sam musiałem się nauczyć jak sobie z tym poradzić :-) Kosztowało mnie to dużo nerwów, czasu, pieniędzy, ale też nabrałem wprawy i wytrwałości :-) Czego i Tobie życzę, oczywiście poza nie potrzebnym czasem zmarnowanym na szukanie rozwiązań.

Podsumowanie

Mój sposób nie spodoba się wszystkim tym, którzy uwielbiają się zamartwiać itd itd :-)

          Ale proszę pamiętaj, że fakt iż mi ta metoda pomogła, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie... każdy jest inny i u każdego mogą zachodzić inne reakcje.

            Jestem natomiast przekonany o tym, że skoro już tutaj trafiłeś, to właśnie po to, żeby spróbować ! Ja wiem, dlatego spróbuj, i mam nadzieje, że Tobie również się uda !!